Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt "Kärntner Berg", signiert S Lobisser, beschriftet XXXVII, betitelt, Opus 37, 1926, Stockgröße 35,5 x 36 cm, ohne Rahmen, Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |