Klaus Brandner *
(Klagenfurt 1965 geb.) Serigrafie "Hello Yello", im Druck signiert, betitelt, die Nr. 29/140, revers datiert 1998, Blattgröße 44 x 48,5 cm, Passep., gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Klaus Brandner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |