Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Farblithografie,"Verwirrung", signiert J. Bramer, die Nr.22 von 250 Exemplaren, 33 x 27 cm, Passep., gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Josef Bramer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |