Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) Farbradierung "Mons carantanus-ultramarin", signiert Oman, datiert 99, die Nr.8 von 10 möglichen Exemplaren, 59 x 39,5 cm, Leihrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: