Cornelius Kolig *
(Vorderberg/Ktn. 1942 geb.) Siebdruck "Guten Morgen", signiert Cornelius Kolig, datiert 87, 42 x 29,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Cornelius Kolig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |