Brillant Solitär Damenring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,10 ct, RW 60, 2,8 g, Widmungsgravurøg3
16.10.2017 - 17:19
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 16.10.2017 - 17:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.10. - 16.10.2017 |