Brillantring
Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 50, 9,2 g, Tragespurenøg9 1. RUFPREIS EURO 450.-
11.10.2017 - 16:35
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 11.10.2017 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.10. - 11.10.2017 |