Damenring
Weißgold 585, Brillanten, RW 51, 5,2 gøg5 Tragespuren 1. RUFPREIS EURO 220.-
11.10.2017 - 16:36
- Vyvolávací cena:
Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 11.10.2017 - 16:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.10. - 11.10.2017 |