Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Steinbruck St. Margarethen, signiert und datiert unten links: E. Huber, Aquarell auf Papier, ca. 31 x 36,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
05.10.2017 - 15:04
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2017 - 15:04 |
Prohlídka: | 29.09. - 05.10.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-