Lothar Bürger *
(Wien 1866-1943 Kirchstetten) Wassermühle im Gebirge, Öl auf Holz, signiert J. Bürger ca. 20 x 14,5 cm. Rahmen bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.02.2018 - 16:07
- Vyvolávací cena:
Lothar Bürger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.02.2018 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 07.02.2018 |