Russische Ikone
19. Jh. Gottesmutter von Kasan Tempera auf Holz, ca. 35,5 x 29,5 cm. gebrochen, restauriert, Altersspuren, Farbverluste
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.02.2018 - 16:10
- Vyvolávací cena:
Russische Ikone
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.02.2018 - 16:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 07.02.2018 |