Josef Kriehuber
(Wien 1800-1876) Der Sultan und sein Gefolge, Aquarell auf Papier, signiert Kriehuber 1829, ca 24 x 31 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.02.2018 - 16:27
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Josef Kriehuber
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.02.2018 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 07.02.2018 |