2-teiliger Brilllant-Damenring
Gold 750, gemarkt Schuller, 8 Brillanten zus. ca. 0,25 ct,17,7 g, RW 55,5øG18 Ruf 650,-
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 813,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 15.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 15.11.2012 |