Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Junger Vogel mit Wasserkrug, Der Fuchs, Der Wolf und der Esel, 3 Lithographien in Farbe, drucksigniert L. H. Jungnickel, Passep. Ausschnitt je 17 x 12 cm gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 250,-
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,-