Rudolf Polanszky *
(Wien 1951 geb.) Fotomontage, mit Bleistiftskizzen auf Papier, diese beschriftet, signiert Polansky, betitelt, auf Hartfaserplatte, 96 x 116 cm Gebrauchsspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 671,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Polanszky *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,-