Moderner Brillant Damenring
Weißgold 750, Brillanten, zus. ca. 1,90 ct, RW 55, 25,4 g, Gebrauchsspuren
12.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-
Moderner Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 29.10. - 10.11.2012 |