Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Waldlandschaft", links unten signiert und datiert H. Kobinger Sept. (19)45, Mischtechnik auf Karton, ca. 45 x 63 cm, Wechselrahmen Ruf 300.- (06)
Expert: Christian Wiesinger
14.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
EUR 600,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 14.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 14.11.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: