Oswald Grill *
(Wien 1878-1964) "Aulandschaft", rechts unten signiert O. Grill, Öl auf Karton, ca. 35 x 49 cm, gerahmt Ruf 800,-
Expert: Christian Wiesinger
14.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
Oswald Grill *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 14.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.11. - 14.11.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,-