Čís. položky 614

Vexier-Sakralbild (Riffelbild), 19. Jhdt.

"Kreuzigungsszene mit den heiligen Sieben Worten Jesu am Kreuz" angelegte Papierkartonstreifen mit kolorierten Lithografien des Hl. Josef und der Hl. Mutter Anna, die Hl. Maria das Lesen lehrend, ca. 46 x 35 cm, verglast, gerahmt Ruf 200

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.11.2012 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Váno?ní aukce - obrazy, koberce, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.11. - 21.11.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.