Čís. položky 366

Gerahmte und verglaste, unkolorierte Lithographie

unter Passepartout, im Stein signiert und datiert 'Kriehuber (1)829', darstellend den Marquis Paulucci, österreichischer Marine-Oberkommandant im Biedermeier, am unteren Blattrand bezeichnet 'Amilcar Marquis Paulucci, Lieutenant General, Vice Amiral et Commandant en Chef de la Marine de S. M. I. k. R. A.'. Maße unter Passepartout 27.5 x 19 cm, Außenmaße 44 x 35 cm, schöner Holzrahmen mit vergoldeten Rosetten in den Ecken, hellgrünes Passepartout. (Ma)

Expert: Reg. Rat Mag. Friedrich Mayer Reg. Rat Mag. Friedrich Mayer

24.10.2012 - 17:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbran?
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.10.2012 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.10. - 24.10.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.