Fritz Martinz*
(Bruck a. d. Mur 1924-2002 Wien)"Pferde", links unten signiert F Martinz, Lithografie, Blattgröße ca. 50 x 66 cm
Expert: Christian Wiesinger
24.10.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Fritz Martinz*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.10. - 24.10.2012 |