Opalohrringe um 1900
Silber ca. 750, vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 1,6 g
Expert: Christian Wiesinger
24.10.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Opalohrringe um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.10. - 24.10.2012 |