Gottfried Kumpf
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.), Bella im Keller, Radierung, betitelt und handsigniert Kumpf, mit E. A. bezeichnet, Plattengröße 22 x 34 cm, verglast, gerahmt
24.10.2012 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 338,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní a starožitnosti - Wr. Neustadt |
Datum: | 24.10.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 13.10. - 23.10.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: