Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Rathaus in Wien, Radierung in Farbe, signiert Luigi Kasimir 32,5 x 21,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.10.2017 - 17:17
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.10.2017 - 17:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.09. - 04.10.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-