Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 geb.) New York, Balcony by Night, Holzschnitt in Farbe, Handsigniert Hammerstiel 64 x 50 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.10.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 03.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.09. - 03.10.2012 |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: