Uhrkette mit Petschaft
Gold 580, Länge 33,5 cm,österr. Amtspunzen 1872-1922, Meisterzeichen F. G., Petschaft mit Perlmuttschnitzerei und Onyx, 36,6 gøG33
Expert: Eva Menard Eva Menard
03.10.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Uhrkette mit Petschaft
Expert: Eva Menard Eva Menard
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.10.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.09. - 03.10.2012 |