Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Rosenblumen", signiert W Loisel, datiert 77, Aquarell auf Papier, 47 x 37 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.10.2017 - 16:25
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.10.2017 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.09. - 04.10.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Äquatoriale Sonnenuhr von Andreas Vogler
- Konvolut Lampen 10W "Osram",
- Brillant/Topas Ohrgehänge