Eduard Peithner Ritter von Lichtenfels
(Wien 1833-1913 Berlin) "Waldinneres", signiert Lichtenfels, Öl auf Holz, 16 x 26 cm, links unten betitelt, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.10.2017 - 16:27
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.10.2017 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.09. - 04.10.2017 |