Künstler Mitte 20. Jh. "Magdalenenstrasse 74 "Ratzenstadel" Aquarell auf Papier,
bezeichnet V. Laudenbach 1951 betitelt, 18,5 x 28,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.08.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 22.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.08. - 22.08.2012 |