Luigi Kasimir,
Pettau 1882 - 1962 Wien, Brunne im Schloss Seebenstein, Radierung in Farbe signiert NL. Luigi Kasimir 42 x 58 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.08.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Luigi Kasimir,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 22.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.08. - 22.08.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: