Damenring
, Weißgold 585, Brillanten zus. ca.0,40 ct, Smaragd, 2,7 g, RW 59, 1 Brillant bestoßenøG3
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
11.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |