Inge Vavra *
(Augsburg 1942 geb.) Radierung, tlw. genäht, ohne Titel, signiert Vavra, die Nr. 10 von 30 Exemplaren, 25 x 16,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Inge Vavra *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Robert Weber
- Maria Moser *
- Kulturperlencollier 3 Reihig "Wempe"