Pepo Grabner *
(Klagenfurt 1897-1991) "Landschaft", signiert Grabner, Aquarell auf Papier, 61 x 79 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Pepo Grabner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |