Hans Hiesberger *
(Klagenfurt 1938 geb.) "Landschaft", signiert Hiesberger, datiert 01, Aquarell auf Papier, 25 x 33 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hans Hiesberger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |