Brillantdamenring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,65 ct, Rw 61, 7,4 g, Gebrauchsspurenøg7
Expert: Karl Eidelpes Karl Eidelpes
04.07.2012 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 23.06. - 03.07.2012 |