Maler des 19. Jh.
"Porträt eines Edelmannes", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 61 cm, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Maler des 19. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.06. - 04.07.2012 |