Radierung "Abend am See",
Plattengröße, ca. 12 x 19 cm, undeutlich signiert, verglast, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
14.06.2012 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 3,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1,-
Radierung "Abend am See",
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.06.2012 - 16:00 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 08.06. - 14.06.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Collier "Schmetterling"
- PKW "VW Caddy Life EcoFuel",