Carl Auböck,
Wien Brieföffner, zusammenklappbar mit Hornmontierung, signiert Auböck, Made in Austria, Länge 26 cm. Gebrauchsspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.06.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Carl Auböck,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 13.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.06. - 13.06.2012 |
Další objekty umělce
A set of six chairs, Carl Auböck,
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
A hallstand and leather container, Carl Auböck,
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,-