Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Salzburg", links unten signiert und datiert H. Kobinger 1937, Mischtechnik auf Karton, Blattgröße ca. 60 x 43 cm, Blattrand beschädigt, eingerissen, löchrig Ruf 380,- (101)
Expert: Christian Wiesinger
21.06.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Moderní um?ní |
Datum: | 21.06.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.06. - 21.06.2012 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-