Hans Zatzka
![Hans Zatzka - Obrazy 19. století Hans Zatzka - Obrazy 19. století](/fileadmin/lot-images/38N171019/normal/hans-zatzka-463531.jpg)
(Vienna 1859–1945)
The sledge ride, signed H. Zatzka, inscribed on the reverse in the artist’s own hand ‘Jede Art Vervielfältigung vorbehalten. H. Zatzka’ [All rights to reproduction reserved],
oil on canvas, 80 x 58 cm, framed, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
19c.paintings@dorotheum.at
19.10.2017 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 11.607,-
- Odhadní cena:
-
EUR 9.000,- do EUR 13.000,-
Hans Zatzka
(Vienna 1859–1945)
The sledge ride, signed H. Zatzka, inscribed on the reverse in the artist’s own hand ‘Jede Art Vervielfältigung vorbehalten. H. Zatzka’ [All rights to reproduction reserved],
oil on canvas, 80 x 58 cm, framed, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
19c.paintings@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Obrazy 19. století |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 19.10.2017 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 07.10. - 19.10.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Schmuckdamenarmbanduhr ANDRO
- Polen, Johann Casimir 1649-1668
- Vase und Aufsatzschale mit Streublumendekor, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, um 1916
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung
- ROYCE