Salvador Dali, Figueras 1904 - 1989
"The Song of Songs of King Salomon, Song 17" Radierung in Farbe, Handsigniert, nummeriert 180/250, 40,2 x 25 cm, Blattgröße 56 x 38 cm, Albert Field Nr.71-17 F gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.11.2010 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 688,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 15.11.2010 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 02.11. - 13.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: