Alfred Hrdlicka
(Wien 1928-2009) "Marco Polo", rechts unten signiert und datiert Hrdlicka 1972, Radierung, ca. 58 x 52 cm, Passepartout, Folie
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 519,-
EUR 600,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)