Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) 3 Bilder "Der grüne See in Tragöss, Strassengel, Obervillach", rechts unten signiert Fritz Lach, Radierungen, ca. 20 x 23 cm, 18 x 20 cm und 17 x 11 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 649,-
EUR 700,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Fritz Lach
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 2.760,-