Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.) "Mensch am Fluss", rechts oben signiert und datiert Anzinger (19)82, Misch- technik auf Papier, ca. 35 x 47 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.077,-
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Siegfried Anzinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: