Hans Pollack
(Linz 1891-1968) "Blick auf den Pöstlingberg", rechts unten signiert und datiert Hans Pollak 1956, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 34 x 49 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 363,-
EUR 500,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hans Pollack
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)