Ernst Balluf
(Linz 1921-2008) Betitelt "Waldbach", rechts unten signiert Ernst Balluf, Aquarell, ca. 15 x 25 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
EUR 800,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: