Hanns Kobinger
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Betitelt "Salzburg Nonnbergstiege", rechts unten signiert H. Kobinger, datiert 1956, Holzschnitt, ca. 47 x 38 cm, Glas, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 300,- do EUR 400,-
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: