Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Betitelt "Der Lindenhof in Allerheiligen", rechts unten signiert Fritz Lach, datiert 1910, Aquarell, ca. 23 x 30 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Fritz Lach
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: