Albrecht Dunzendorfer
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) "Mühlviertler Landschaft", links unten signiert A. Dunzendorfer, Öl/Platte, ca. 49 x 68 cm, gerahmt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.750,-
EUR 1.800,- do EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Albrecht Dunzendorfer
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
Položky z jiných aukcí
- Deutscher Kerzenleuchter,
- Diamant Manschettenknöpfe
- Chopard Happy Diamonds