Ernst Huber
(Wien 1895-1960) Betitelt "Blumen im Topf", rechts unten signiert E. Huber, Öl/Karton, Rückseite mit Klebezettel "Österreichische Galerie des 20. Jh., Inventarnr. 6775, ca. 50 x 38 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 6.490,-
EUR 8.000,- do EUR 11.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Ernst Huber
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-